foto Piotr Ślipiński

fundacja na rzecz nauki polskiej

Muzeum i Instytut Zoologii PAN został laureatem pierwszej edycji programu BIOS finansowanego przez Fundację na Rzecz Nauki Polskiej i uzyskał finansowe wsparcie na wybudowanie hali magazynowej do przechowywania naukowych zbiorów zoologicznych w Łomnej.

Muzeum i Instytut Zoologii PAN został laureatem drugiej edycji programu BIOS finansowanego przez Fundację na Rzecz Nauki Polskiej i uzyskał finansowe wsparcie na wybudowanie antresoli oraz ścian działowych w hali magazynowej naukowych zbiorów zoologicznych w Łomnej. Prace zostały zakończone w grudniu 2005 r. zgodnie z zawartymi umowami.

 

Muzeum i Instytut Zoologii PAN został laureatem trzeciej edycji programu BIOS finansowanego przez Fundację na Rzecz Nauki Polskiej i uzyskał finansowe wsparcie na wykonanie instalacji klimatyzacji magazynu zbiorów zoologicznych w Stacji Badawczej Łomna-Las oraz klimatyzacji w pomieszczeniu laboratoryjnym Pracowni Technik Molekularnych w budynku przy ul. Wilczej 64. Prace zostały zakończone w maju 2007 r. zgodnie z zawartymi umowami.

 

Jednocześnie informujemy, że MIZ jest gotowe do współpracy przy realizowaniu inicjowanych przez Fundację form popularyzowania jej działalności.

Search

Ads

Tender

Institutions

 

Instytucje

 

fauna europaea

fundacja na rzecz nauki polskiej


  

 

vibrant