Unia Europejska

foto Piotr Ślipiński

fundacja na rzecz nauki polskiej

Muzeum i Instytut Zoologii PAN został laureatem pierwszej edycji programu BIOS finansowanego przez Fundację na Rzecz Nauki Polskiej i uzyskał finansowe wsparcie na wybudowanie hali magazynowej do przechowywania naukowych zbiorów zoologicznych w Łomnej.

Muzeum i Instytut Zoologii PAN został laureatem drugiej edycji programu BIOS finansowanego przez Fundację na Rzecz Nauki Polskiej i uzyskał finansowe wsparcie na wybudowanie antresoli oraz ścian działowych w hali magazynowej naukowych zbiorów zoologicznych w Łomnej. Prace zostały zakończone w grudniu 2005 r. zgodnie z zawartymi umowami.

 

Muzeum i Instytut Zoologii PAN został laureatem trzeciej edycji programu BIOS finansowanego przez Fundację na Rzecz Nauki Polskiej i uzyskał finansowe wsparcie na wykonanie instalacji klimatyzacji magazynu zbiorów zoologicznych w Stacji Badawczej Łomna-Las oraz klimatyzacji w pomieszczeniu laboratoryjnym Pracowni Technik Molekularnych w budynku przy ul. Wilczej 64. Prace zostały zakończone w maju 2007 r. zgodnie z zawartymi umowami.

 

Jednocześnie informujemy, że MIZ jest gotowe do współpracy przy realizowaniu inicjowanych przez Fundację form popularyzowania jej działalności.