Unia Europejska

foto Piotr Ślipiński

Stanowisko: technik

Miejsce pracy: Stacja Ornitologiczna Muzeum i Instytutu Zoologii (MiIZ) PAN w Gdańsku - Górkach Wschodnich.

Zadania:

  • pomoc w bieżącej pracy Centrali Obrączkowania Ptaków
  • uzupełnianie bazy danych POLRING zgodnie z ustalonymi procedurami
  • porządkowanie i digitalizacja materiałów archiwalnych
  • bieżące sprawdzanie poprawności danych

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie
  • znajomość obsługi komputera (środowisko Windows) oraz pakietu Office
  • znajomość obsługi urządzeń biurowych
  • dokładność i skrupulatność
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • mile widziana znajomość zagadnień z zakresu obrączkowania ptaków oraz znajomość systemu POLRING

Warunki zatrudnienia

  • umowa o pracę na okres 2 lat, z 3-mięsiecznym okresem próbnym

Wymagane dokumenty

  1. CV
  2. Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Muzeum i Instytut Zoologii Polskiej Akademii Nauk w Warszawie w celu uczestnictwa w procesie rekrutacyjnym, zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2019 r. poz. 1781).

nie później niż do 30.06.2020 r.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.