Unia Europejska

foto Piotr Ślipiński

Muzeum i Instytut Zoologii Polskiej Akademii Nauk w Warszawie
zatrudni

Młodszą Księgową

Zadania:

  • Umiejętność prawidłowego i kompletnego prowadzenia dokumentacji księgowej;
  • Kontrola dokumentów źródłowych pod względem formalno-rachunkowym zgodnie

z obowiązującymi przepisami oraz nadzór nad ich prawidłowym obiegiem;

  • Dekretowanie i księgowanie faktur zakupowych i sprzedażowych oraz wyciągów bankowych;
  • Rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych oraz pobranych przez pracowników zaliczek;
  • Obsługa i prowadzenie kasy złotówkowej;
  • Mile widziana wiedza z zakresu ewidencji majątku trwałego (w tym inwentaryzacja);
  • Przygotowanie korespondencji wychodzącej.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie (mile widziane ekonomiczne lub ukończony kurs podstaw księgowości);
  • Rok doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Znajomość podstaw ustawy o rachunkowości i/lub ustawy o finansach publicznych;
  • Znajomość Symfonia FK oraz Microsoft Excel;
  • Dobra organizacja pracy (sumienność, dokładność, samodyscyplina);
  • Wysoka kultura osobista, zdolność szybkiego przyswajania wiedzy oraz łatwość nawiązywania kontaktów.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat;
  • Pakiet medyczny;
  • Świadczenia socjalne;
  • Możliwość szkoleń;
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole.

Kandydaci proszeni są o składanie:

  • CV i List Motywacyjny wraz z oczekiwaniami finansowymi oraz klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w MiIZ PAN (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922

w nieprzekraczalnym terminie do 22.04.2018 r.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.